Jazdite s nami

Jazdecká škola

Jazdectvo sa stáva čoraz obľúbenejším športom. Je to skvelá príležitosť ako stráviť svoj voľný čas aktívne a v pohybe. Môžete spoznať okolitú prírodu na chrbte koňa, vyskúšať si rôzne odvetvia jazdeckého umenia a v neposlednom rade stretnúť nových ľudí. Kontakt s koňom človeka uvoľní. Tento čas sa stane príležitosťou zrelaxovať telo aj myseľ a zabudnúť na stresy každodenného života.

Jazdectvo ako "koníček" učí človeka trpezlivosti, disciplíne a posilňuje jeho sebaistotu. Všetky tieto vlastnosti je dôležité rozvíjať predovšetkým pri deťoch a dospievajúcich, pre ktorých sa môže tento šport stať doživotnou vášňou. Samozrejme začať jazdiť môžte v každom veku.

mladz jazdec starsi jazdec

Naše jazdecké hodiny sú určené ako pre dospelých tak aj pre deti od piatich rokov. Jazda trvá 45min a odohráva sa na jazdiarni v areáli. V ponuke sú aj 30 minútové výchádzky po okolitej prírode.

Čas a termín jazdy sa dohaduje s inštruktorkou individuálne, telefonicky alebo osobne. Jazdecké vybavenie je možné požičať na mieste, no odporúčame si priniesť vlastnú jazdeckú alebo cyklistickú prilbu aby zákazníkovi vyhovovala veľkosť.

V prípade nepriaznivého počasia ako silný dážď a vietor, bude jazda preložená na iný dohodnutý termín. Jazdu je možné zrušiť 24hod dopredu bez povinnosti platby.

Vozenie na poníkovi - individuálne aj pre skupiny

Spestrením času pre Vaše dieťa môže byť aj jazda sprevádzaná inštruktorkou, ktorá vedie poníka po jazdiarni na vôdzke. Deti môžu prísť s rodičmi, no vozenie môžeme zorganizovať aj pre skupinu detí zo škôlky, tábora a podobne. Cena za jedno dieťa je 2€ pričom pri väčšej skupine (viac ako desať detí) je možná dohoda na cene.